تعمیر کالباس بر

کالباس بر

تعمیر کالباس بر از جمله کالباس بر تیغه 27.5 سانت و کالباس بر تیغه 30 سانت از خدماتی ست که توسط مجموعه محک کالا انجام می شود. موارد نیاز به تعمیر در کالباس بر شامل تیز کردن تیغه، بلبرینگ، تعویض تیغه کالباسبر،تعمیر موتور کالباس بر و به طور کلی انواع تعمیرات کالباسبر از خدمات محک کالا محسوب می شود.

تعمیر کالباس بر ایرانی و خارجی در سریع ترین زمان ممکن و با ارائه یدک به مشتریان در این مجموعه از اولویت های ماست. تعمیر کالباس بر در برندهای مختلف از جمله محک، براکس، بیکرز،آر ی وی، پارس برش، اوماس، الکتروکار  و… توسط تعمیرکاران ما در این مجموعه انجام می شود. تعمیر کالباس بر در تهران تنها در مجموعه محک کالا صورت گرفته و مشتریانی که قصد تعمیر کالباسبر خود را دارند بایستی کالباسبر خود را به محک کالا ارسال کنند.

تعمیر ترازو از اصلی ترین خدمات ما در فروشگاه محک کالا می باشد. علاوه بر تعمیر ترازوی محک تعمیر انواع ترازوهای فروشگاهی ، صنعتی و آزمایشگاهی در این مجموعه انجام می شود. تعمیر و تعویض برد، تعویض کیبور،نمایشگر،تعمیر لودسل،کالیبراسیون ترازو و هر نوع ایرادی که در ترازوی خود می بینید را می توانید به محک کالا ارسال کنید. تعمیر ترازو محک، ترازو چینی، ترازو علمک دار و بدون علمک، ترازو پند، ترازو رادین، ترازو توزین صدر، ترازو لیبل زن، ترازو کمری،ترازو اکسل، ترازو ساتریو و سایر برندها قابل تعمیر در محک کالا هستند.

ترازو
باسکول محک

تعمیر باسکول محک در ابعاد و ظرفیت های مختلف از دیگر خدمات محک کالا محسوب می شود. علاوه بر تعمیر باسکول محک تعمیر انواع باسکول چینی ، ایرانی و خارجی در برندهای مختلف از جمله پند، پندتک، محک چینی، پیام توزین، ساتریو، دنا توزین،بی نظیر، نیکو و …. توسط تعمیرکاران محک کالا قابل انجام است. تعمیر باسکول شامل تعمیر و تعویض برد، تعمیر و تعویض لودسل، کالیبراسیون، تعمیر نمایشگر و هر نوع ایراد دیگر را شامل می شود. ارائه سریع تر تعمیر باسکول مشتریان از اولویت های محک کالا بوده تا در اسرع وقت دستگاه مشتری را تحویل دهد.

قطعات